Çalışma alanımız

Web Sayfası Tasarımı & SEO

Markanızı ilk nerede arayacaklar?

Bundan 30 yıl önce bu soruyu sorsaydık muhtemelen cevabınız “sarı rehber” olacaktı. Ancak son 30 yılda hayatımızda çok şey değişti. İnsanlar arama davranışı gösterdiğinde ilk olarak arama motorlarına yöneliyor. Burada çıkan sonuçlarda ilk 5 sayfada görünüyorsanız şanslısınız. Değilseniz yolunuz çok uzun ya da pahalı.

Markanız yeni bir oluşum sürecindeyse ilk adım logonuzun tasarlanması olmalı. Logonuzun ardından ikinci aşamada “web sayfası tasarımı ve oluşumu” gelmelidir. Çünkü dijital dünyada var olduğunuz sürece müşterilerinize ya da hitap ettiğiniz kitleye ulaşılabilir, dolayısıyla da güvenilir geleceksiniz. Aksi halde “yok” sayılmanız mümkün olacaktır.

Web sayfasına karar verdikten sonra dikkat edeceğiniz en önemli nokta internetten satış yapıp yapmayacağınıza karar vermek olmalıdır. Eğer bir e-ticaret sitesi kuruyorsanız sitenizin kapsamının genişleyeceğini göz önünde bulundurmalısınız. Bu anlamda sizin için tercih edeceğimiz çok fazla hazır web sayfası temasının yanı sıra size ve kurumunuza özgün bir web sayfası yazılımı da hazırlayabiliriz.

Web sayfası aşamasında nelere dikkat ediyoruz?

  1. İşkolunuz,
  2. Çalışma Alanlarınız,
  3. İçerikleriniz,
  4. Görselleriniz,
  5. Kullanım kolaylığınız.

Tüm bunlarla birlikte kurumunuzu en iyi yansıtacak ve sayfa ziyaretçisinin kolayca aradığı bilgiye ya da ürüne ulaşmasını sağlayacak web sayfasını sizin için tasarlıyoruz.

İhtiyaç duyulması halinde web sayfasının diğer dillerdeki eklentilerini de gerçekleştirebilmekte ve tercümesini sağlayabilmekteyiz.

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Web sayfası yapım aşamasıyla birlikte bir sonraki adımımız SEO çalışmaları olmalıdır. Hazırladığımız web sayfasının her bir cümlesi içerik anlamında çok değerli olmakla birlikte Google tarafından daha görünür kılınması için belli bir düzende başlıklandırılmalı ve aramalarda ön sayfalarda çıkması sağlanmalıdır.

Editöryal Medya ve İletişim olarak web sayfalarının içeriklerini özel olarak değerlendiriyor, bu değerlendirme neticesinde içerikler oluşturuyor ve arandığımız kelimelerde ön sıralarda çıkılmasını sağlayacak çalışmaları yürütüyoruz.

Bu çalışmalar yalnızca yeni web sayfaları için yapılmamakta, uzun yıllardır yayında olan web sayfaları için de yapılabilmekte, SEO’ya uygun hale getirilebilmektedir.

Detaylar için bizimle iletişime geçin ve sizin için en uygun planları hazırlayalım.

Bizi arayın.

gördüklerini beğendin mi?

ilk adımı şimdi atın