Çalışma alanımız

Sosyal Medya Yönetimi

7’den 70’e desek sosyal medyayı anlatmış olabilir miyiz?

Hayır. Sosyal medya artık 1 yaşından itibaren belki de ömrümüzün sonuna kadar hayatımızda baş köşeye yerleşmiş yepyeni bir olgu halini aldı. İlk zamanlar yalnızca YouTube, Facebook’tan ibaret olsa da günümüzde pek çok sosyal medya mecrası varlığını kuvvetlendirmekte ve bizi sıkı sıkıya kendine bağlamaktadır. İnstagram, TikTok, Linkedİn, Twitter vs…

Editöryal Medya ve İletişim olarak amacımız tüm dijital alanları etkin bir şekilde kullanarak öncelikle marka kimliğinizin yerleştirilmesidir. Marka kimliğine uygun tasarımlarla sosyal medya sayfalarınızı özelleştiriyoruz. Sosyal medya yönetimimiz çerçevesinde ürün/hizmet alanlarınızı belirliyor ve bu alanlarda özel hedef kitle çalışmaları yaparak içerik takvimi oluşturuyoruz. Bu şekilde sadece hedefimiz olan kitleye ulaşıyoruz.

Bunun için analizler gerçekleştiriyor ve hedef kitlemizin ağırlıklı olarak hangi mecraları kullandığını araştırıyor, bu araştırma sonuçlarına göre öne çıkan sosyal medya mecralarına içerikler üretiyoruz. Ancak içeriklerden kastedilen olarak yalnızca yazılı içerikler anlaşılmamalı. Hedef kitlemizin satın alma davranışı, hangi tür içeriklere ilgi gösterdiği, hangi uzunlukta içeriklerden etkilendiği ya da bu içeriklerde görsel ve video olarak ne görmek istediği değişiklik gösterebilir.

İnsan davranışı ne kadar çok bilinmeyenli ise sosyal medya planlaması da bu kadar değişken içerirken siz bunlarla uğraşmayın.

Gelin sizin için en uygun içerikleri editör süzgecinden geçirelim ve kısa sürede amacımıza ulaşalım.

Biz içeriklerinizi en kaliteli şekilde planlarken size sadece “like” atmak kalsın.

gördüklerini beğendin mi?

ilk adımı şimdi atın