Çalışma alanımız

Halkla İlişkiler (PR)

Sosyal medya her ne kadar günümüzün en etkili medya ya da bilinirlik alanlarından biri olsa da halen en prestijli alan geleneksel medya olarak görülüyor. Markanın adının duyulmasını sağlamanın yanı sıra geleneksel medya markanın bulunduğu iş koluna göre değişen oranlarda güven yaratıyor.

Örnek üzerinden ilerleyebiliriz.

Markanızın ya da hizmetinizin duyulması için sosyal medya pazarlaması organizasyonu yapılabilir, influencer iletişimi düzenlenebilir. Tüm bu adımlar markanızın duyulmasını sağlar ancak yine de “güven” sağlama noktasında eksik kalır. İşte bu noktada insanların satın alma ya da hizmet alma davranışını etkileyecek önemli bir adım “haber organizasyonları”dır.

TV haberleri, gazete- dergi içerikleri, yer alınan programlar çok daha büyük bir kitle tarafından fark edilmenizi, bilinmenizi ve size “GÜVENİLMESİ”ni sağlar.

Editör Medya ve İletişim olarak halkla ilişkiler ayağımızda markanıza özel değerli haber içerikleri oluşturuyor, bu içerikleri basınla paylaşıyor ve pek çok platformda yazılı- görsel olarak yer almasını sağlıyoruz.

Bunların yanı sıra markamızın öne çıkan özelliklerini duyuracağımız lansman organizasyonları, etkinlik yönetimlerini tüm ayrıntısına kadar organize ediyoruz.

Daha detaylı bilgilendirme almak için bizimle iletişime geçin.

gördüklerini beğendin mi?

ilk adımı şimdi atın