Biz kimiz?

Editöryal Medya ve İletişim Hakkında

Günümüzde markalaşmak ve kurumsallaşmak hem çok kolay hem de çok meşakkatli bir yol. Bunun en önemli nedeni eşzamanlı pek çok rotayı dikkatle takip etmek zorunluluğundan kaynaklanıyor. Bu rotalardan biri eksik olduğunda masanız yerine oturmuyor. Peki bu ayakları doğru oturtmak için neler yapmak gerekiyor?

Editöryal Medya ve İletişim olarak yola çıkış amacımız tam da buydu. Hizmetini kurumsallaştırmak ya da markalaşmak isteyen kişi, kurum ya da kuruluşlara tek bir adreste tüm kurumsal hizmetleri sağlayabiliyor olmakla yola koyulduk.

En güçlü yanımız “editöryal” gücümüz. Çünkü biliyoruz ki mesajlar ya da içerikler doğru yerde, doğru zamanda ve doğru kelimelerle kullanıldığında değer kazanır. Amacına ulaşmamış hiçbir içerik ya da mesajın bir değeri yoktur. Tüm bunları yapması gereken kişi de ne bir sosyal medya uzmanıdır ne de dijital pazarlamacı. İçerikleri değerli kılan yegane güç “editörün süzgecinden geçmiş olması” dır.

Aksi durumda markanızın mesajları her mecrada farklı dillerde ve anlamlarda yorumlanabilir, hedef kitleniz içeriklerinizi amacına uygun şekilde anlamlandırmayabilir ve tüm bunların sonucu olarak da emekler, paralar boşa akıtılır.

Bu amaçla iş birliği yaptığımız kişi ve kurumların pek çok mecrada eş zamanlı yol almasını sağlıyor, bu yolculuk süresince de doğru kitleye doğru mesajı doğru dille ulaştırıyoruz.

Yolculuğumuzda size destek olacak alanında uzman pek çok yol arkadaşımız mevcut.

Hizmetlerimiz

Peki size nasıl destek oluyoruz?

Kurumsal Logo Tasarımı
Web Yazılımı ve Tasarımı
SEO
Dijital Pazarlama
Sosyal Medya Yönetimi, İçerik Planlama
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Organizasyonları
Video ve Prodüksiyon Hizmetleri

Bize ulaşın!

Tüm bu alanlarda aynı dili konuşmak, aynı mesajı vermek ve doğru zamanda doğru hedefe ulaşmak için bizimle iletişime geçin.