Çalışma alanımız

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kendinizi nasıl ifade edersiniz?

Hiç şüphesiz aklınıza ilk gelen “kelimeler” olacaktır. Kelimeler ne kadar doğruysa, cümleler ne kadar anlaşılırsa iletişim yeteneğiniz bulunduğunuz toplulukta sizi bir adım öne çıkaracaktır. Bu kişisel bir öne çıkarımdır. Eğer öne çıkarmak istediğiniz bir marka ya da oluşumsa kelimelerin uzunluğunun ya da kısalığının bir etkisi kalmaz; cümlelerin de öyle… Kurumunuzu ya da oluşumunuzu öne çıkarmak için elinizdeki tek koz “logonuz”dur.

Bir logo nasıl tasarlanır?

Dijital alanda bunu sizin için yapacak pek çok yapay zekâ elbette mevcut. Ancak bir zihnin, tasarımın süzgecinden geçmeyen renkler ya da aynı fabrikadan çıkan tekdüze semboller sizi nereye kadar götürebilir?

Editöryal Medya ve İletişim olarak dijital dünyanın bize sunduğu her olanağın hayatımızı kolaylaştırdığının farkındayız. Fakat bazı alanlarda halen insan zihnine mecburuz. “Tasarım” bunlardan biri ve hatta en önemlisi. Siz bilgisayarlardan tek tuşla çıkabilen sanat eseriyle karşılaştınız mı?

Karşılaşmadık! Çünkü bir yapay zekâ, söz konusu yaratımsal bir süreç ise asla başrolde olamaz. Logonuz sizin iş dünyasındaki, dijital dünyadaki kimliğiniz olarak başrolde olacak ve markanızı anlatacaktır.

Bu nedenle logonuz;

  • İz bırakmalı,
  • Akılda kalmalı,
  • Markaya güven katmalı,
  • Renkleriyle bir bütün olmalı,
  • Taşıdığı sembol ya da ikonlarla kimliğinizi anlatabilmelidir.

 

Kurumunuzu yansıtacak en doğru logo için şimdi ilk adımı atın.

Bizi arayın.

gördüklerini beğendin mi?

ilk adımı şimdi atın